Lekarze – Dentyści

Tomasz Jaszczak

Lekarz dentysta

Doktor Tomasz Jaszczak ukończył kierunek Lekarsko-Dentystyczny na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Pasjonuje się także protetyką i chirurgią. Wieloletnia praktyka oraz stale poszerzana wiedza pozwalają doktorowi szerzej spojrzeć na problem i potrzeby pacjenta. Zawsze uśmiechnięty, empatyczny i szukający optymalnego rozwiązania dla każdego pacjenta. Prywatnie tata dwóch wspaniałych synów i mąż cudownej żony.

Marzanna Kołecka-Florczak

Lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, uzyskała specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej. Obecnie zajmuje się przede wszystkim stomatologią estetyczną, protetyką oraz endodoncją. Podczas pracy wykorzystuje mikroskop zabiegowy aby zapewnić precyzję i trwałość wykonywanych uzupełnień. Stomatologia i praca z ludżmi to jej pasja. Jej profesjonalizm, zaangażowanie, empatia i uśmiech sprawiają, że pacjenci czują się bezpiecznie, a wizyta w Centrum Stomatologicznym Bema 4 jest przyjemnością. Prywatnie miłośniczka wschodów słońca i jazdy na łyżworolkach.

Joanna Janik

Lekarz dentysta

Joanna Janik jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Lekarsko-Dentystycznym. Wykonuje zabiegi ogólnodentystyczne, z czego największym umiłowaniem darzy stomatologię zachowawczą i estetyczną. Od lat pasjonuje się estetyczną odbudową kompozytową zębów przednich. W swoją pracę wkłada pełne zaangażowanie, dbając o komfort pacjenta oraz wysoką jakość i precyzję świadczonych usług. Wciąż podąża za aktualnie dostępną wiedzą i doskonali swoje umiejętności na kursach i szkoleniach. Prywatnie mama, miłośniczka przyrody, podróżowania i zdrowego stylu życia.

Kateryna Korinetska

Lekarz dentysta

Na co dzień skupiam się na leczeniu Pacjentów w trzech obszarach: stomatologii zachowawczej, chirurgii oraz endodoncji.  W trosce o Twoje zdrowie, stosuję nowoczesne metody i techniki leczenia, które gwarantują skuteczność i komfort. Moja droga zawodowa rozpoczęła się na Kijowskim Uniwersytecie Medycznym. Regularnie uczestniczę w licznych kursach doszkalających w zakresie stomatologii zachowawczej, chirurgii i endodoncji. Dzięki ciągłemu kształceniu, jestem na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w stomatologii, co przekłada się na najwyższą jakość oferowanych przeze mnie usług. Zapraszam na konsultacje – razem zadbajmy o Twój uśmiech!

Mykhailo Levchenko

Lekarz dentysta

Specjalizuję się w skomplikowanych leczeniach endodontycznych i mikrochirurgii endodontycznej, leczeniu protetycznym i odbudowach estetycznych: licówki, korony, mosty, licowanie estetyczne, odbudowy na implantach oraz wypełnienia estetyczne (w odcinku przednim).
W Centrum Stomatologicznym Bema 4 zajmuję się kompleksowym leczeniem pacjentów. 
Tytuł lekarza dentysty uzyskałam po studiach na Kijowskim Uniwersytecie Medycznym.
Doświadczenie, które nabyłem przez ostatnie lata pozwalają mi odtwarzać zęby, które dotychczas były zakwalifikowane do usunięcia. 
W swojej pracy używam mikroskopu oraz najnowocześniejszych narzędzi, dzięki temu mam pełną kontrolę nad leczeniem i jego efektem. 
Jestem perfekcjonistą i najtrudniejsze przypadki traktuje jako wyzwanie.

Kadra Centrum Stomatologicznego Bema 4 to lekarze, którzy zajmują się zdrowiem zębów. Można wśród nich wyróżnić dentystów oraz implantologów. Wykonują oni zabiegi w zakresie stomatologii ogólnej, a także estetycznej.

Stomatologia zachowawcza i jej specyfika w Centrum Stomatologicznym Bema 4

Stomatologia zachowawcza bywa też nazywana ogólną, co doskonale opisuje specyfikę tej dziedziny. Zwykle utożsamia się ją z zabiegami przeprowadzanymi w celu podjęcia skutecznej walki z próchnicą zębów. Jest jednak również tą gałęzią stomatologii, która pozwala na leczenie ubytków. W Centrum Stomatologicznym Bema 4 w Gdyni zatrudniona kadra lekarska podejmuje się też leczenia nadwrażliwości zębów. Lekarze przeprowadzają również diagnostykę i pomagają w eliminowaniu problemów, które powodują krwawienie dziąseł.

Szczególną gałęzią stomatologii zachowawczej jest dziecięca stomatologia ogólna. W jej ramach dentyści z Centrum Stomatologicznym Bema 4 otaczają opieką najmłodszych pacjentów. Przeprowadzają rutynowe badania kontrolne zębów i jamy ustnej oraz lapisowanie zębów mlecznych.

Chirurgia stomatologiczna i wyzwania, przed którymi staje

Nie wszystkie zabiegi mogą być wykonane przez stomatologa ogólnego. Praktykowaną w Centrum Stomatologicznym Bema 4 dziedziną medycyny jest również chirurgia stomatologiczna. Dentyści zatrudnieni w tej klinice w Gdyni zajmują się usuwaniem tych zmian chorobowych w jamie ustnej i jej okolicach, które wymagają przeprowadzenia operacji o różnym poziomie skomplikowania. Najczęściej wspomina się w tym kontekście o usuwaniu zębów, których obecność stanowi zagrożenie dla całej jamy ustnej. Chirurdzy stomatologiczni w Centrum Stomatologicznym wykonują zabiegi także w obrębie dziąseł i kości, a w niektórych przypadkach – również zatok. Zwykle kieruje do nich stomatolog ogólny. Tak jest choćby w przypadku usuwania zębów mądrości, niemal zawsze wymagających interwencji chirurgicznej.

Aby umówić się na wizytę u dentystów z Centrum Stomatologicznym Bema 4 w Gdyni, należy zadzwonić pod jeden z podanych na stronie numerów telefonu.