Lekarze – Dentyści

Tomasz Jaszczak

Lekarz dentysta

Doktor Tomasz Jaszczak ukończył kierunek Lekarsko-Dentystyczny na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Pasjonuje się także protetyką i chirurgią. Wieloletnia praktyka oraz stale poszerzana wiedza pozwalają doktorowi szerzej spojrzeć na problem i potrzeby pacjenta. Zawsze uśmiechnięty, empatyczny i szukający optymalnego rozwiązania dla każdego pacjenta. Prywatnie tata dwóch wspaniałych synów i mąż cudownej żony.

Mikołaj Mielke

Lekarz dentysta implantolog

Mikołaj Mielke ukończył Wydział Stomatologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku jego największe zainteresowanie budziła chirurgia stomatologiczna, szczękowo-twarzowa oraz implantologia. Umiejętności z tych dziedzin doskonalił na licznych kursach oraz konferencjach w Polsce i za granicą. Od początku swojej pracy używa lup oraz mikroskopu stomatologicznego do codziennej praktyki. Nie wyobraża sobie leczenia implantologicznego oraz wykonania protetyki bez powiększenia niezbędnego do wyłapania szczegółów niedostrzegalnych nieuzbrojonym okiem. W 2013 roku rozpoczął dokształcanie w dziedzinie implantologii w ramach cyklu szkoleń Curriculum Implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, które ukończył z wyróżnieniem. W 2015 roku rozpoczął pracę na Oddziale Chirurgii Szczękowej Szpitala Św. Wincentego a Paulo w Gdyni, gdzie rozwij swoje zainteresowania w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej. Wciąż poszerza zakres swojej wiedzy, aby zagwarantować Państwu leczenie na najwyższym poziomie.

Marzanna Kołecka-Florczak

Lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, uzyskała specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej. Obecnie zajmuje się przede wszystkim stomatologią estetyczną, protetyką oraz endodoncją. Podczas pracy wykorzystuje mikroskop zabiegowy aby zapewnić precyzję i trwałość wykonywanych uzupełnień. Stomatologia i praca z ludżmi to jej pasja. Jej profesjonalizm, zaangażowanie, empatia i uśmiech sprawiają, że pacjenci czują się bezpiecznie, a wizyta w Centrum Stomatologicznym Bema 4 jest przyjemnością. Prywatnie miłośniczka wschodów słońca i jazdy na łyżworolkach.

Joanna Janik

Lekarz dentysta

Joanna Janik jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Lekarsko-Dentystycznym. Wykonuje zabiegi ogólnodentystyczne, z czego największym umiłowaniem darzy stomatologię zachowawczą i estetyczną. Od lat pasjonuje się estetyczną odbudową kompozytową zębów przednich. W swoją pracę wkłada pełne zaangażowanie, dbając o komfort pacjenta oraz wysoką jakość i precyzję świadczonych usług. Wciąż podąża za aktualnie dostępną wiedzą i doskonali swoje umiejętności na kursach i szkoleniach. Prywatnie mama, miłośniczka przyrody, podróżowania i zdrowego stylu życia.